Alearga cu noi la Maratonul International Bucuresti!

sept. 18, 2008 | 7 comments |

Pe 12 octombrie 2008, Bucurestiul va avea, in sfarsit, un maraton de talie internationala.

Nu trebuie sa ratezi acest eveniment!

RO CLUB MARATON te incurajeaza sa alergi la aceasta competitie. Concureaza alaturi de noi, beneficiind de urmatoarea oferta, care a fost obtinuta printr-un acord de parteneriat cu organizatorii Maratonului International Bucuresti – MIB:

GRATIS – DACA ESTI MEMBRU AL RO CLUB MARATON. Toti membrii cotizanti ai clubului nostru vor putea participa absolut gratuit la Maratonul International Bucuresti, indiferent de proba (maraton, semimaraton sau stafeta). Pentru aceasta trebuie sa trimiti un mail pe adresa clubului (roclubmaraton@yahoo.com) in care sa precizezi proba la care vrei sa fi inscris, pana la data de 28 septembrie 2008. Dupa ce clubul va face plata taxei de inscriere, ti se va comunica numarul chitantei si iti vei face singur incrierea pe siteul maratonului. Va trebui sa concurezi in echipamentul oficial al clubului, iar in formularul de inscriere sa precizezi numele clubului.

REDUCERE 50% – DACA ESTI SIMPATIZANT AL CLUBULUI NOSTRU. Chiar daca nu esti inca membru al clubului, dar iti doresti sa devii, poti participa pentru Ro Club Maraton, beneficiind de o reducere de 50% a taxei de inscriere. Tot ceea trebuie sa faci este sa treci in campul “club sportiv” (din formularul de inscriere) numele Ro Club Maraton. Iar daca ulterior te decizi sa ni te alaturi in club, vei primi si echipamentul oficial (tricou sau maieu de concurs).

http://www.maraton.info.ro/html/acord_mib_-_ro_club_maraton.html


Acest articol a fost vizualizat de 939 ori.

Related Posts

Comments (7)

 1. solomongaby
  septembrie 20, 2008

  facem o linie de start RO CLUB MARATON. 😀

 2. Serban Damian
  septembrie 20, 2008

  Da, ar fi frumos, dar sa vedem…

  La cat de greu se urnesc oamenii, tare mi-e teama ca m-am zbatut degeaba.

 3. solomongaby
  septembrie 21, 2008

  daca vor fi macar o mana de oameni tot vor trezii interesul cu tricourile clubului …cel putin asa cred si sper

 4. Serban Damian
  septembrie 22, 2008

  Si eu sper la fel. Trebuie sa ne facem cat mai vizibili.

 5. solomongaby
  octombrie 11, 2008

  buna serban,

  aveti o ora si un punct in care va intalniti inainte de maraton maine ?

 6. Serban Damian
  octombrie 11, 2008

  Ora 9 in fata Ministerului Mediului (doar cu mine acolo). Dupa cursa ne vedem pe acolo toti.

 7. solomongaby
  octombrie 11, 2008

  ok … ne vedem acolo

Leave a Comment!

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.